Vzpomínky

12. srpna 2018 v 7:26 | Elena Sainte |  Diary

Znáte ty vzpomínky na Facebooku, že?

Vyskočil mi tam dnes jeden status z roku 2010. Ten den si dobře pamatuju. Nebo aspoň ten večer. Jela jsem se známým někam ven sledovat perseidy. No, ze sledování nic nebylo, ehm... To ale není pointa. Mně se totiž vybavilo, že tehdy jsem začala poprvé řešit víc jídlo. Tehdy to začalo. V tomto období, v létě 2010. O rok později jsem byla štíhlejší.

Nedokážu na tento úspěch vůbec navázat. Už nikdy jsem takhle nezhubla. Jen maličko, ale neměla jsem už ploché břicho. Velký podíl na tom měla určitě slabá vůle. Jestli to jsou zdravotní problémy, jsem nikdy nezjistila a mám strach to zjišťovat. Dám si ještě jednu šanci. Dám si čas, a když to nebude mít efekt, začnu to řešit.

Zhubnout, být štíhlá. Není to pro mě jen o vzhledu. Je to jeden ze zdrojů sebevědomí - při nákupu oblečení, s přítelem. Je to jeden z faktorů kondice - jsem aktivní člověk, vyšší váha zpomaluje a zatěžuje klouby. No a jsem prostě mladá, chci nosit sukně, aniž by se mi o sebe bolestivě třela stehna, tílka, aniž by mi z nich někde něco teklo, nechci koukat na fotky a vzpomínat, jak jsem se trápila se špeky.

Chce to plán. Jasně daný, reálný, napsaný. Mít si co odškrtávat. Malé krůčky, hodně času. Nespěchat. Mít se ráda. Být pozitivní a pracovat na sobě.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama