Nedostaneš to, co chceš, ale to, na čem pracuješ

24. srpna 2018 v 18:03 | Elena Sainte |  Diary
Bylo by fajn, kdyby se nám plnila přání a sny, ale tak jednoduché to není. Samozřejmě že můžeme mít to, co chceme, ale musíme pro to taky tvrdě makat.

To je i můj kámen úrazu. Jsem benevolentní. Nedokážu na sebe být tvrdá. Neodkážu být perfekcionistka.

Někdy se to ve mně probudí a dokážu zamakat. Když jsem na túře v horách a tlačí mě čas, dokážu se vzchopit a běžet, i když už mám za sebou 20 kiláků. Když jsem šla sama dvoudenní přechod Králického Sněžníku, byla jsem večer po 30 km ve vedru unavená, ale nemohla jsem zastavit, dokud jsem nenašla to své vyhlédnuté místečko v mapě, kde jsem chtěla spát. V pohybu se dokážu kousnout a zamakat. Potit krev.

Co se jídla týče, jsem looser. Není to neznalostí, je to lenost. To mě drží dole a jsem z toho už unavená.

Nejsem se sebou spokojená.

Nevzdám se. Povedu tento boj se sebou dál, dokud nebudu tam, kde chci být. NIKDY NENÍ POZDĚ. Myslím si, že úspěch je v malých krocích, ale protože je jich hodně, pomůže mi sepsat si je a večer si je odfajfknout. Z minulosti vím, že mi tohle "plnění cílů" pomáhá, než si je zažiju jako rutinu.

Ne, nevzdám se.
 


Komentáře

1 Lele Lele | Web | 25. srpna 2018 v 12:11 | Reagovat

Rozhodně na to máš, jenom se nevzdávat. Mám to dost podobně jako ty, takže ti dost rozumím!

2 vivien-for-ana vivien-for-ana | 25. srpna 2018 v 12:18 | Reagovat

Nevzdávej! Stojí to za to!!!! Moc hezky napsané, naprosto chápu ... a ano, je to o tom "přemoci se", pár dní "trpět", tím vytvořit "náznak rutiny" a pak jej jen posilovat, dokud se nestane pevnou rutinou ....... hale, stačí se FAKT ODHODLAT, KOUSNOUT SE, TEĎ HNED!!!! A PROSTĚ JÍT NA TO ... 3 DNY! 3 BLBÝ DNY BUDOU FAKT TĚŽKÝ! Pak to začne jít o něco snázeji ... VYDRŽ TY 3 DNY A POKRAČUJ! :) Fakt to stojí za to! Žijeme jen jednou ... já se teď otáčím za roky, které jsem promluvila o tom, jak budu fit, dostanu se z těch svych sraček atd. ... je na čase TO UDĚLAT ... protože pak se může stát, že najednou už OPRAVDU BUDE POZDĚ ... čas nezastavíme ...
Strašně moc držím palce, bude to chtít opravdu velké odhodlání a ze začátku velké sebezapření ...ale věř (respektive sama víš), že PAK ... PAK SE TO VRÁTÍ V PODOBĚ SPOKOJENOSTI A VÍCE UPŘÍMNĚ USMĚVAVÝCH DNŮ! :)

Držím palce!!! ;)

3 xskinnyx xskinnyx | Web | 26. srpna 2018 v 15:12 | Reagovat

Hlavně, že si to uvědomujes a víš co chceš :) já mám hrozny problém se dokopat ke cvičení, ale perfekcionista jsem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama