9. července

9. července 2018 v 19:58 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: kaiserka, makrelová pomazánka, cibulka, celá paprika
svačina: raw tyčinka
oběd: rizoto (rýže, cuketa, žampiony, cibule)
večeře: losos, rizoto (od oběda)
navíc: cider

Dneska jsem chtěla jít odpoledne běhat, ale když jsem šla domů, pršelo (taková výmluva :-D). Ale ve skutečnosti jsem nešla, protože zítra ráno běžíme s pár kolegy do práce. Bude to skroro 9 km, což jsem letos ještě neuběhla. Letos v podstatě vůbec neběhám, takže nečekám, že bych doběhla zároveň s ostatními...

Měla jsem v sobotu takový stav vzpomínání na období, kdy jsem neměla kolem břicha pneumatiku, a popadla mě nostalgie... Nejlepší období pro hubnutí je dnes. Nikdy není špatné období. Navíc už měsíc nebydlím s rodiči. Co si nekoupím, to si nemusím vyčítat (třeba brambůrky).

Koukala jsem na fotky a nevím, po čem je mi víc smutno. Jestli po tom břiše, nebo po tom procesu. Ten proces mě bavil. A někdy byl i vyčerpávající a náročný. Někdy to byl boj. Ale ten výsledek... Dost nad tím v posledních dnech přemýšlím. Víte, už to je 8 let, co jsem začala řešit hubnutí. Pamatuju, jak jsem si říkala, že to byly 3 roky... Pak to bylo 5 let, teď to je 8 let. Čas letí. Někdy mám strach myslet na to, co jsem si všechno nechala utéct. Někdy si zase říkám, že jsem se vypracovala (kariérně) dobře a dobře pokračuju... Ale ta tesknota po období na střední škole tam je.

A vidíte. Řeší to i holky ve 26 letech. Tohle téma bude věčné napříč generacemi i přes aktuální selflove boom. Je za námi proana boom, fitspo boom, namakaný-holky boom... Mýtická postava oplácané holky, která se chce vyloupnout v krásného motýla je ale v každé z nich. V každé z nás. Ať už na to jde tak či onak.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama