26. září – Nahoru, dolů

26. září 2017 v 19:57 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: kaiserka 2 tvarůžky, cibulka, rajče
svačina: bílý jogurt, lžíce müsli
oběd: uzené tofu s rýží, kolečko tvarůžku, paprikou a cibulkou
svačina: jablko, před kolem 200 ml kefíru, 1/3 proteinové tyčinky
večeře: 1/2 konzervy tuňáka s lžící pom. másla a cibulkou, rajče
pohyb: 15 km horské kolo

Tenhle podzim si, narozdíl od toho loňského, psychicky zatím moc nedávám. Možná je to tím, že jsme do něj skočili tak rychle a ze dne na den bylo chladno a pršelo, možná je to tím, že jsem na křižovatce života.

Abych vás trochu uvedla do své situace - mám vztah na dálku skoro 2 roky. Toho chlapa jsem rok okukovala a on mě, strašně jsem ho chtěla poznat, až jsem ho po jednom koncertě dohnala a řekla mu čau a začalo pro mě neskutečné období.

Na Nový rok mi říkal, že mu nevyhovuje ta dálka. Vyděsila jsem se sestěhování, ale byla jsem připravená do toho jít. Dokonce jsem na jaře absolvovala jeden pohovor. Jenže to postupem času nějak vyšumělo. Nic jsme neřešili a já pořád očekávala, co jako bude. Chci změnit práci, protože mi to na stávajícím místě nevyhovuje, chci se odstěhovat od rodičů, je to ideální doba na to být s mužem, kterého miluju.

Ale s náma dvěma je to složité. Myslím si, že mu to vyhovuje tak, jak to je - je mu 40, má své koníčky, čas pro sebe. Možná mu to narušuju. Ale to je jen moje dedukce. Každopádně to teď musím rozseknout, jinak se z toho už zblázním. Ve čtvrtek to bude buď, a nebo. Včera jsme si vyměnili divný mail a od té doby ticho.

Abyste rozuměly, holky - je boží, inteligentní, hodný, ale oba jsme takoví trochu egoisti, kteří mají rádi navrch, takže žádný z nás tomu druhému nenapíše a ve čtvrtek se uvidí. Včera v noci jsem se vybulela a od té doby je to lepší. Jak to dostanete ven, trochu otupíte...

Jinak mě trápí intimní problém - dnešních 15 km na kole jsem trochu protrpěla, byla jsem odhodlaná dát kolem 27 km, ale nešlo to... :-/ Cestou zpátky jsem se stavovala za kamarádkou a šly jsme na kafe. Je to takové pitomé období... Ale z hubnutí mám dobrý pocit. Mám volné kalhoty. Váha kolísá, ale to je dobře, něco se děje. Jak bude čas, přeměřím se. Ale mám dobrý pocit. Myslím, že jím tak akorát, jak mám hlad. Nehladovím, nepřežírám se, snažím se jíst pestře a hýbat se.

Napište mi, co vás v těchto dnech dělá šťastné. Potřebuji trochu pozitivní motivace. :-)

Pěkný večer, kočičky.
 


Komentáře

1 quthin quthin | Web | 26. září 2017 v 21:33 | Reagovat

Moc děkuju :) tvůj komentář si budu číst vždy, když budu mít chuť si dát něco navíc :)
Přesně tak! Člověk se potřebuje vybrecet a někdy pak situaci vidí jinak a to že "otupí" jak píšeš tak to je úplně vystihující
Musí to být pro tebe těžké :( asi by to chtělo si o tom s ním pořádně promluvit možná
Mě udělal šťastnou tvůj komentář a dodal mi motivaci! A další vec, na kterou se těším, je začátek vysoké školy :)

2 B. B. | Web | 1. října 2017 v 16:09 | Reagovat

Já si nemůžu pomoct, ale tohle je vážně divné období úplně pro všechny, když to tak sleduju.
Já bych ráda napsala, co mě dělá v těhlech dnech šťastnou, ale bohužel, můžu napsat ledastak zvířata, co mám doma, ale jinak? Úplně bych tohle období přeskočila, protože to trochu nezvládám :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama