Květen 2017

25. května

26. května 2017 v 9:04 | Elena Sainte |  Diary
travel, nature, and mountains image

Snídaně: Mixit s mlékem
svačina: kiwi, jablko
oběd: uzené tofu s kuskusem a zeleninou
svačina: kousek proteinové tyčinky před během
večeře: losos s pečenými brambory, okurkový salát
pohyb: běh 7 km (1 hodina)

Holky ahoooj! :-)

Měla jsem tento týden takovou dvoudenní depku, ale už je pryč a dneska je mi parádně! Zdržela se nám výplata, protože nám dvě velké firmy nezaplatily faktury, ale šéf nám dal zálohy a já jsem v pohodě. Hlavně když mám na víkend, abych mohla odjet k přítelovi. Zítra spolu jedeme do Wrocławi do zoo. ♥

Minulý víkend jsme byly s kámoškou na menší túře: 20 km, kdy jsem si pokořila další beskydskou tisícovku do výzvy. Už je počasí na to, abych začala plánovat svůj vícedenní přechod Jeseníků se spaním pod šírákem (jeeej). :-D Díky celkem pravidelnému běhání a túrám mám docela fyzičku a cítím se na to. Loni bych si to vůbec nedokázala představit! Takže chápu, když mi píšete, že byste cestou umřely - ale není to tak. ;-)
Občas taky zažívám horké chvíle (třeba na promáčených cestách s kotníkama ve vodě :-D), ale je to vášeň. Když se dostanete na vrchol, vidíte pod sebou hory a tu hru slunečních paprsků, je to obrovské uspokojení. Když chodím sama, cestou si ujasním spoustu myšlenek a vyčistím hlavu. Určitě to je o druhu povahy - někoho uspokojí hoďka v posilovně, někoho vínko s kámoškou (to mám taky ráda! :-D), někoho zas příroda.

To jsem se rozkecala. :-D

Jinak tento poslední 7km běh byl super. Už přicházím na kloub svým bolavým holením. Musím se zezačátku pořádně zahřát a protáhnout, pak se mi běží parádně. V neděli jsem uběhla 9 km, ale tam jsem měla pár vsuvek, kdy jsem šla rychlou chůzí.

Jinak díky za vaše komentáře! Našla jsem jednu boží firmu, která sice nemá vypsanou pozici, ale i tak už uvažuju, jak je oslovit. Chci kreativní práci v kreativní firmě, takže hodit jen po někom CVčkem nepřipadá v úvahu . :-)

Užijte si víkend! ♥

15. května

16. května 2017 v 8:09 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: dva krajíce slunečnicového chleba, tuňáková pomazánka s Lučinou, rajčata
svačina: banán
oběd: maso se zelím
večeře: tempeh se zelím
pohyb: běh: 4,6 km

Holky, čas hrozně letí. Není to tak dávno, co jsem se těšila na jaro, až začne být ráno pořádně světlo, a už je tady pomalu léto.

Pohovor mi nevyšel. Teda napůl. Aktuálně tam nemají pro mě pozici v online marketingu, ale nabízeli mi jinou, kterou jsem odmítla (moc odpovědnosti, na kterou se necítím). Odpoledne mi ještě HR manager volal a děkoval, že jsem přišla a ptal se, jestli jsem si to nerozmyslela. Když tam pro mě budou mít pozici, ozve se mi. Bylo mi to trochu líto, moc se mi tam líbilo. Už cítím, že potřebuju změnu.

V pátek jsem se vážila a měla o 2 kila méně než před měsícem. Moc mě to potěšilo, i když to není kdovíjaký zázrak. Víkend jsem si pak užila s kámoškou v Krakowě - koncert, umění, alkohol. :-)

Jinak už běhám v nových terénních botách a jsou boží. Zároveň beru kloubní výživu a problém s bolavými holeněmi a koleny ustal (i když ta mi pořád docela loupou, ale ne tak šíleně). Ten víkend, kdy jsem psala naposledy, jsem v nich byla na túře. Nakonec jsem šla sama 27 km. Byla to šílenost, protože bylo po deštích a já tolikrát skončila po kotníky ve vodě, že jsem ráda, že jsem z toho neměla pak nějakou chřipajznu. Ale bylo to super. Tento víkend půjdu pokořit zase nějaké beskydské vrcholy (jo, jedu výzvu 32 vrcholů Beskyd). :-)