Červenec 2016

18. července

18. července 2016 v 19:30 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: kaiserka, strouhaný sýr, jarní cibulka, cherry rajčata, sklenice mléka, čaj
svačina: latté, bílý jogurt, milk break
oběd: těstovinový salát se zeleninou, vepřové maso
svačina: racio chlebíčky rajčata a bazalka
večeře: pečené kuřecí stehno, dušená rýže, jarní cibulka

14. července

14. července 2016 v 18:59 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: dvě volská oka, dva plátky šunky, krajíc chleba, jarní cibulka
svačina: bílý jogurt, Bebe dobré ráno kakaové, nektarinka
oběd: rýže se špenátem, uzené tofu, paprika, dýňová semínka
večeře: rýže, dušená mrkev s hráškem

Dneska jsme se trochu štěkli s kolegou v práci, ale naštěstí má rozum a je takový splachovací - důvod, proč radši pracuji s chlapy. :-D Školila jsem klienta a neudělala si přípravu, z čehož byl kolega úplně mimo, ale nakonec jsem to zvládla docela dobře.

Už se těším na sobotu. Jedu do Prahy na workshop a večer za mužem. Má ten den narozeniny, tak jsem ráda, že mu můžu přivézt dárky osobně. Strašně se těším, až budeme usínat v jeho obří posteli.

Rýži budu asi obědvat i zítra. Máme jí kopec a mně ze všech příloh chutná asi nejvíc. :-) Dneska už jen udělám překlad, řeknu si o cenu a jdu se do pelechu vypsat do deníku. Od pondělka moje nálada není top a nevím přesně proč...

13. července

13. července 2016 v 20:48 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: krajíc chleba, tvaroh s paprikou, cherry rajčata, hrneček mléka
svačina: hroznové víno, latté
oběd: uzené tofu na paprice s cibulkou a rýží, lžíce zakys. smetany
večeře: zeleninové lečo, krajíc chleba
pití: 330 ml čaje puerh, 1,2 l vody, 300 ml džusu, 500 ml vody s domácím bezovým sirupem

Měla jsem dnes slabou chvilku. Totálně jsem nedokázala pracovat, nevěděla jsem, na co se soustředit dřív. Zítra jdu zaškolovat na nový web, co jsme dělali. Bez přípravy, uf. Nakonec se to večer uklidnilo. Překládala jsem do polštiny nějakou mailovou konverzaci a slečna, které jsem to dělala, mi volala a moc mi děkovala. Zítra se za mnou stav na firmu s odměnou (řekla jsem si o víno) a domluvíme se možná na budoucí spolupráci. Potěšilo mě to. Zas mám trochu elánu. I do jídelníčků - uvařila jsem si oběd na zítřek a mám naplánovou další túru. Zoceluji si tím i kotník po tom květnovém povrtnutí a v září bych ráda běžela závod v Ostravě. :-) Mám co dělat. :-)

Jinak mě mrzí, že zas polovina blogů, co sleduji, není aktivní. To se tak snadno vzdáváte, holky? Už jen to, že se sebou něco dělám, že "jedu to svoje" - jídla, pohyb - mi dodává sílu to nevzdat. To, že ujdu 30km túru a druhý den bych zvládla další, že jsem fit, i když nemám 50 kilo, to všechno mi dodává i sebedůvěru. A sebedůvěra se odráží v ostatních věcech - vztahu, práci, komunikaci...

Snad se vám, holky, daří. :-)

12. července

12. července 2016 v 19:28 | Elena Sainte |  Diary
hiking, love, and christinapetrovski image

Snídaně: ciabatta, Perla, 2 plátky uzeného sýra, pesto z medvědího česneku, 330 ml smoothie z pomeranče
svačina: rybízový koláč, 150 g hroznů
oběd: 100 g uzený losos, baby karotka, žlutá paprika, zakysaná smetana, makový rohlík
večeře: kaiserka s uzeným sýrem, cherry rajčátka

Ahojte. :-)

Včera jsem přišla až po desáté. Šla jsem se starou kámoškou "na jedno". Říkala, jak to můžu vydržet, mít vztah na dálku. Osobně mi to doteď nevadilo. Oba pracujeme a vyděláváme, vídáme se, kdy chceme, jezdíme do zahraničí a na výlety, není to pro mě překážkou, navíc randíme jen 7 měsíců. Nejsem typ, co by se někomu hned uvazoval na krk. Ale jak jsem pak usínala, bylo mi z toho chvíli smutno. Naštěstí jsem se z toho vyspala. Jednou za čas si řeči druhých vezmu moc k srdci, ale upřímně - aktuálně bych neměnila. :-)

V sobotu jsem byla na dalším výletě, tentokrát s kámoškou K. Daly jsme si 27 km - nechtěně 5 km navíc, zabloudily jsme. :-D Ale byla to paráda. Ráda poznávám nová místa, chodím po lesích a horách a jsem aktivní. Ta kámoška, co jsem s ní byla včera, hrozně zlenivěla a nakynula.

Tak i díky nevyspání jsem měla dneska takový nicmoc den. Musím dohnat deficit. :-) Mějte se!

7. července

7. července 2016 v 18:45 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: kuskus s kokosem a medem, kiwi
svačina: čokoládový cupcake, latté
oběd: rýže, uzené tofu, porek
svačina: 1/2 cereální kaiserky, pom. máslo, tuňák, okurkový salát
večeře: rizoto
pohyb: chůze, cardio (Fitness Blender)

Čaute! :-)

V úterý jsem si dala parádní 23km výšlap. Kotník to zvládl dobře, cítila jsem druhý den kyčel, ale jinak supr. Na sobotu plánuji další výlet, tak snad mě nepopadne lenivá. :-)

V sobotu se u nás běží 1/2 maraton a je tam i 10km závod. Kdybych 2 měsíce nemarodila s kotníkem a běhala, zkusím těch 10 km. Prostě jen tak, jestli to uběhnu. Ale kotník ještě není úplně eňo ňuňo, neběhám a nedělám cvičení s poskakováním, ale je to docela pěkný cíl na příští rok, hm...? :-)

S přítelem za sebou máme první víkendový fesťák, kde ho viděla drtivá většina mých známých. Spousta lidí nám řekla, že nám to sluší, tak mě to potěšilo. Byl tam i expřítel s manželkou.

V sprnu jedu na dva koncerty do Vídně, mám rezervovaný hotel na 3 noci. Strašně se těším a jsem zvědavá, jak to tam sama celé zvládnu. :-) Jeden z těch koncertů je Chelsea Wolfe. Jinak se strašně těším na lipicány. :-)))