Březen

2. března 2015 v 7:01 | Elena Sainte |  Diary

Jet s bývalým přítelem na koncert je teda něco.
Konverzace na tříhodinové cestě vlakem vázla, četla jsem. Na koncertě byli naštěstí naši společní přátelé, takže jsem byla s kamarádkou a nakonec spala u nich v Plzni. Ex jel o půlnoci domů, nerozloučil se, ani pak nenapsal, jestli jsem ok. Tím je to pro mě uzavřená kapitola.

A protože na nějaké dlouhé truchlení nejsem, mám v merku jednoho fešáka. :-D

Kapela, na kterou jsem jela, byla skvělá. Domů jsem sice dojela později, ale bavila jsem se jinak dobře. Potkala jsem partu Poláků a snažila se s nimi mluvit polsky, chválili mě, takže mi zvedli ego a motivovali mě, abych se znova pořádně opřela do polštiny. :-)

S kamarádkou jsme dobře pokecaly. Postarala se o mě, dala mi pyžamo, kartáček, snídani, pak mě odvezli na vlak. Škoda že bydlí na druhé straně republiky (pětihodinovou cestu jsem si užila :-D), ale domluvily jsme se, že se sejdeme.


Co přinese březen?

Uteklo to strašně rychle a já se na konci měsíce budu rozhodovat, jestli po zkušebce zůstanu na současné pozici. Asi chci. Hodně jsem se naučila a mám možnost se ještě hodně naučit. Jednou to bude skvělá praxe, nebo i zkušenosti, které by se mi hodily při vlastním podnikání.

Nevážila jsem se, ale mám pocit, že mám volnější kalhoty. Už jsem si dělala dvě dírky do opasku. Do konce března bych chtěla dát dolů tři kila. Je to reálně možné, jen se do toho musím opřít. Tak si jdu nachystat ovoce do práce. :-)

Ať se vám daří. I z negativních věcí dokážou vzejít pozitivní. ;-)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama