Wishlist

1. února 2015 v 13:14 | Elena Sainte |  Diary
Sestavila jsem si seznam věcí, které bych si chtěla (snad letos?) pořídit. Nejsou to žádné nezbytné věci, ale hned by se mi existovalo lépe. :-D

1. Kožená bunda / křivák. Jsem alergická na koženkové hnusy v Takku a podobných obchodech, ale protože jsem se rozhodla, že nechci pravou poctivou bundu ze zvířátka, s nějakou umělou kůží se asi spokojím, nicméně si vyberu kvalitnější kus.
2. Legíny. Náhodou jsem na internetu našla tyhle slayerovské (nedávno jsem byla na Slayer revivalu :-D). Chtěla bych je jen tak na doma na válení nebo na cvičení. Legíny jsou pro mě věc na doma (i s ohledem na to, že nemám nejvíc sexy stehna).
3. Bandáže na fitbox nepotřebují komentář. :-)
4. Skinny kalhoty. Ani ne tak ony jako mít do nich nohy! Áááách...
5. Zrcadlovka. Stačila by mi úplně obyčejná, možná dokonce vezmu nějakou z druhé ruky. Jen bych už přeci jen chtěla lepší foťák a dělat zase o něco lepší fotky.
6. Triko s koněm. :-)
7. Nové Martensky, ty stávající to už mají tak nějak za sebou. :-/
8. Pořádná kabela! Potřebuji pořádnou velkou (a pěknou) kabelu do práce, na koncerty, na akce, do knihovny, všude! Nemám pořádnou tašku a nemůžu pořádnou sehnat. Na obrázek jsem si vložila tu, jakou nosila v seriálu Veronica Mars. :-D Kdybyste podobnou někde viděly, dejte vědět.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama