Pitný režim – aplikace pro Android

15. února 2015 v 12:29 | Elena Sainte
Už nějakou dobu si říkám, že musím máknout na pitném režimu. Když celý den čučím do monitoru, často prostě zapomenu pít, i když mám před sebou lahev.

Stáhla jsem si dnes do mobilu aplikaci Hydro Coach. Je kompletně v češtině. Vyplníte si své jméno, v kolik hodin vstáváte a kdy chodíte spát, zadáte váhu a je to - můžete kouče začít používat. :-)

Kouč vám rozvrhne pitný režim do celého dne. Ukáže vám, kolik vám ještě zbývá vypít a na kolik procent plníte plán. Když je čas pít, oznámí vám to nenápadným tónem, takže celý kancl neví, že aplikaci používáte (narozdíl od mé šéfky, které její aplikace šplouchá na celou firmu, ale stejně ji ignoruje :-D).

Já mám nastaveno pití po 330 ml. Pokud pijete z půllitrové sklenice, nastavíte si 500 ml.
Do aplikace si můžete zadat svůj e-mail, na nějž je možno si následně exportovat data ve formátu csv a tvořit si třeba tabulkové přehledy.


Zde vidíte statistiku za celý týden a rychle si uděláte obrázek o tom, jestli pitný režim zvládáte dodržovat. Pokud s aplikací nepracujete nebo plán nedodržujete, možná to stojí za zamyšlení. Aplikaci používám půl dne, takže zatím žádné závěry za sebe dělat nemohu. :-)


V době sociálních sítí můžete samozřejmě svůj pitný režim sdílet veřejně nebo ho poslat třeba smskou či na hangout.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama