Nová kapitola života

15. února 2015 v 9:52 | Elena Sainte |  Diary

Jsem po pěti letech už skoro dva týdny svobodná holka. Co v neděli ráno potěší svobodnou holku? Když si ještě z postele udělá objednávku za pět stovek na Yves Rochér. Muhuhaha. Těším se.

Svobodná holka si i možná uvědomí, že se poslední dobou o sebe moc nestarala. Asi jsem moc necítila potřebu. Zase si začínám lakovat nehty. Dvakrát denně si čistit pleť, mazat se tělovým krémem, dělat si masky na své dlouhé, ale hrozně vysušené vlasy, a taky se ozývat starým kámošům. Tento pátek koncert, příští víkend výstava, následující víkend Praha.

Cítím větší potřebu zhubnout. Nechci se k němu vracet. Když něco skončí, má to důvod. Vždycky jsem tu "pomstu" bývalým nechápala, ale teď tomu rozumím - musí vědět, o co přišel, kdyby se o mě více zajímal a podporoval mě. Musí cítit alespoň malou lítost. Nepřeju mu nic zlé, vždycky na mě byl hodný, ale ten konec byl dost nečekaný a já chci, aby ho to alespoň chvíli a alespoň maliličko mrzelo.

Vážila jsem se ve středu a váha se nepohla. To nevadí. Lepší, než kdyby šla nahoru. Týden totiž nestál za nic, velké večeře, takže jsem ráda, že váha zůstala stejná.

Dneškem to začné být jiné, cítím to.
 


Komentáře

1 Rezzy Rezzy | Web | 15. února 2015 v 10:33 | Reagovat

Díky moc za podporu a za milý komentář :) To s lsza mě taky zaskočilo, přemýšlela jsem, proč už tak dlouho nic nenapsala, ale nenapadlo mě, že se mohlo stát tohle :( Myslela jsem, že je na dobré cestě...
Ty jezdíš na koni? :) A máš radši anglii nebo western? Nebo zkoušela jsi někdy jezdit bez sedla? Je to skvělé... dneska se mi o tom zdál sen :D
Jinak chápu to, že chceš, aby toho tvůj bývalý aspoň trochu litoval. Já jsem toho po rozchodu nelitovala, spíš jsem měla obavy a výčitky, že můžu za to, že se bývalý trápí. Nebylo to příjemné a pořád mě to trochu mrzí, ale co se dá dělat... :(

2 Rezzy Rezzy | Web | 15. února 2015 v 10:47 | Reagovat

Aha, to se omlouvám, že se na to ptám znovu, když už jsi mi to jednou psala... jsem hlava děravá :D
Mě to vždycky víc táhlo k westernu, anglii jsem jela snad jen třikrát v životě. Ale někdy bych si možná ráda zkusila zaskákat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama