Únor 2015

24. února

24. února 2015 v 19:39 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: dvě míchaná vejce, opečená šunka, rajče, kousek tmavé bagety
oběd: 1/2 tmavé bagety, sladkokyselá omáčka, šunka, sýr
svačina: 5 ks Fornetti
večeře: rýže, rajčatová omáčka s vepřovým masem

Vážení u doktora ukázalo, že se váha od posledně nepohla. :-(

Dnešní jídlo nic moc.

Koupila jsem si bundičku na jaro. Byla u ní napsána sleva, ale někdo to špatně ocenil. Nicméně jsem zaplatila nižší cenu, protože jsm se odkázala na práva na ochranu spotřebitele, i když se vedoucí tvářila kysele. Mají si pořádně oceňovat zboží. Vždycky plaťte cenu, která je uvedená na produktu, máte na ni nárok. Jsem ráda, že jsem se ohradila a nenechala si bundu vzít nebo zaplatit o 300,- více. Od té doby, co vím, jak to chodí (občas něco vkládám do e-shopu, když je potřeba), si sama dávám pozor. Když jsme měli špatnou cenu, taky jsme museli zboží prodat za tu, co byla uvedena.

Jinak už mě mé pocity ohledně ex-přítele přestávají bavit. Zpočátku to bylo tak masochisticky krásné, teď už se ale často vytočím a začínám k němu cítit zášť. Jsem zvědavá na víkend. Zmetek. :-D

23. února

23. února 2015 v 19:52 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: kakaová babeta, čerstvě vymačkaný pomeranč s dužinou, latté
oběd: dva vitarohlíky, 100 g kuřecí šunky
svačina: jablko
večeře: vitarohlík, domácí rybí pomazánka, rajče
pitný režim: 2,3 l (voda, ovocný čaj, jasmínový čaj, šťáva z pomeranče) / kávu, mléko ani polévky do pitného režimu nepočítám

Je mi dneska nějak nanic.
V sobotu jedu s ex na koncert. Ani teď už nevím, proč spolu jedeme, prostě jsme se tak v emočním pohnutí domluvili, že budeme kamarádi. A pak se mi tři týdny neozval. A nakonec to dopadne tak, že mu jede půlnoční vlak a já budu do šesti ráno v Praze trčet, než mi pojede první ranní na druhou stranu republiky. Supr. Nikdo jiný od nás z východu snad ani vlakem nejede. Budu doufat, že někdo bude chtít jít aspoň na chvíli ještě někam lapnout.
Knihu beru tak jako tak.
Po rozchodu se svět tak změní. Najednou nemám svou pravou ruku a oporu a kumpána. Sama sama sama sama sama sama sama sama...

Aspoň zhubnout těch dvacet, třicet kilo...Thinspo 9

20. února 2015 v 12:00 | Elena Sainte |  Thinspirace


19. února

19. února 2015 v 20:30 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: krupicová kaše, mléčná čokoláa, vestkový kompot
oběd: clozrnný rohlík, vejce, šunka, sýr, cherry rajčátka
svačina: banán
večeře: sojový guláš, chlebové placičky

Na dnešek jsem se úúúžasně vyspala. Udělala jsem si svou oblíbenou snídani, ve vlaku četla, v práci to bylo v pohodě a cestou domů z vlaku jsem se zasmála, volala jsem s kamarádkou, ke které jedu na víkend. Obě nerady telefonujeme, ale spolu nám to šlo. :-D
Zítra se po práci plánuji stavit do obchodního centra. Koupit kamarádce dáreček, nejlépe i něco na sebe, vyzkoušet konečně bubble tea a večer přijet domů s něčím novým a spokojená. :-)


18. února

18. února 2015 v 19:43 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: dva máslové croissanty
oběd: francouzská bageta s lososovou pomazánkou
svačina: banán
večeře: sojový guláš s rýží

Dnes jsem spokojená. :-)
Navíc mi dorazil balíček z Yves Rocher, takže mám za sebou voňavou koupel a na to, jaký to byl den na **** v práci, se cítím dobře.
Dnes mi tatínek ráno dělal dírku do opasku. Konečně po čtyřech (!!!) letech zase utahuji a ne neopak. ♥
Jo a díky aplikaci HydroCoach i dodržuju pitný režim.

17. února

17. února 2015 v 20:09 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: dva čtverečky mléčné čokolády (wtf? musím zase začít snídat)
svačina: 1/2 celozrnné bagety, sladká chilli omáčka, 1/3 uzeného tofu
pozdní oběd: kuřecí maso s rýží
večeře: brokolicový salát s 1/3 tofu a bílým jogurtem

16. února

16. února 2015 v 20:18 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: jahodový jogurt, 4 čtverečky mléčné čokolády
oběd: 1/2 celozrnné bagety, sladká čili omáčka, šunka, sýr
svačina: 1/2 celozrnné bagety, sladká čili omáčka, šunka, sýr
večeře: trocha kroupové polévky, kuřecí maso s bramborem

Pitný režim – aplikace pro Android

15. února 2015 v 12:29 | Elena Sainte
Už nějakou dobu si říkám, že musím máknout na pitném režimu. Když celý den čučím do monitoru, často prostě zapomenu pít, i když mám před sebou lahev.

Stáhla jsem si dnes do mobilu aplikaci Hydro Coach. Je kompletně v češtině. Vyplníte si své jméno, v kolik hodin vstáváte a kdy chodíte spát, zadáte váhu a je to - můžete kouče začít používat. :-)

Kouč vám rozvrhne pitný režim do celého dne. Ukáže vám, kolik vám ještě zbývá vypít a na kolik procent plníte plán. Když je čas pít, oznámí vám to nenápadným tónem, takže celý kancl neví, že aplikaci používáte (narozdíl od mé šéfky, které její aplikace šplouchá na celou firmu, ale stejně ji ignoruje :-D).

Já mám nastaveno pití po 330 ml. Pokud pijete z půllitrové sklenice, nastavíte si 500 ml.


Nová kapitola života

15. února 2015 v 9:52 | Elena Sainte |  Diary

Jsem po pěti letech už skoro dva týdny svobodná holka. Co v neděli ráno potěší svobodnou holku? Když si ještě z postele udělá objednávku za pět stovek na Yves Rochér. Muhuhaha. Těším se.

Svobodná holka si i možná uvědomí, že se poslední dobou o sebe moc nestarala. Asi jsem moc necítila potřebu. Zase si začínám lakovat nehty. Dvakrát denně si čistit pleť, mazat se tělovým krémem, dělat si masky na své dlouhé, ale hrozně vysušené vlasy, a taky se ozývat starým kámošům. Tento pátek koncert, příští víkend výstava, následující víkend Praha.

Cítím větší potřebu zhubnout. Nechci se k němu vracet. Když něco skončí, má to důvod. Vždycky jsem tu "pomstu" bývalým nechápala, ale teď tomu rozumím - musí vědět, o co přišel, kdyby se o mě více zajímal a podporoval mě. Musí cítit alespoň malou lítost. Nepřeju mu nic zlé, vždycky na mě byl hodný, ale ten konec byl dost nečekaný a já chci, aby ho to alespoň chvíli a alespoň maliličko mrzelo.

Vážila jsem se ve středu a váha se nepohla. To nevadí. Lepší, než kdyby šla nahoru. Týden totiž nestál za nic, velké večeře, takže jsem ráda, že váha zůstala stejná.

Dneškem to začné být jiné, cítím to.

9. února

9. února 2015 v 19:38 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: krupice s kiwi, hořská čokoláda
svačina: bílý jogurt, Dobré z ovsa
oběd: dva solené rohlíky, šopský salát
svačina: dva kousky maminčina štrůdlu :-)
večeře: nudle s kuřecím masem a zeleninou