20. ledna

20. ledna 2015 v 20:23 | Elena Sainte |  Diary

Na dnešek jsem se úžasně vyspala.
Dlouho jsem se necítila tak v pohodě.

Ráno vstanu s předstihem, nasnídám se, namaluju se, vyžehlím si vlasy, nachystám si svačinu do práce, jdu na vlak, čtu knihu, jdu na tramvaj, jsem v práci, tam to uteče, jdu na tramvaj, jdu na vlak, čtu vhttp://shoppraha.jip-napoje.cz/editor/image/eshop_products/44116054_m.jpge vlaku, jdu domů, dám si večeři, osprchuju se, píšu si s kámoškou nebo přítelem, pustím si seriál, kreslím si v posteli, usnu.
Byla jsem tak v pohodě, že jsem cestou domů musela zavzpomínat na střední školu a trošku se tím potrápit. Byly to totiž tak úžasné roky, že na ně ráda i nerada vzpomínám. Často mám potřebu vzpomínat na dětství, a i když vím, že to není možné, dokola se sebe ptám, PROČ to sakra nejde vzít zpátky.
Probudit se a mít čtrnáct let. Nebavit se s lidma, kteří mě tahali dolů a radši se věnovat svým zájmům.
Protože dnes (!!!) nemám ani jednoho z tehdejších takzvaných přátel a hraju jen sama za sebe. Kdybych na sobě tehdy pracovala a věnovala se třeba víc kresbě a grafice nebo jazykům, byla bych dnes jinde.
Teď se snažím to dohnat. Užívat si, ale nedělat kraviny, kterými bych ublížila nejen sobě, ale i lidem v okolí, pracovat na sobě, přemýšlet nad sebou, nepřežívat, něco zažít, stále se něco učit, nestát na místě a nestagnovat, nebýt přítěží, být šťastná. Tohle je asi život a uvědomuji si ty hodnoty až poslední dobou...

Snídaně: cereálie Nestlé Fitnes jogurtové, mléko, latté
svačina: 1/2 mrkve
oběd: sojová bageta, Patifu rajčata a olivy (tofu paštika), paprika, ředkvičky
svačina: 1/2 mrkve
večeře: vegetariánská "svíčková", karlovarský knedlík 3 ks


 


Komentáře

1 Luví Luví | Web | 21. ledna 2015 v 15:25 | Reagovat

Opäť jedálníček, po ktorom mi tečú sliny :D Je fantastické, že zažívaš taký pohodový deň, a si vyspatá, to by sa mi hodilo, pre dnešok by som tiež mala ísť spať skôr, a prestať sa po nociach kutrať po internete -_- Teraz mám chuť čítať niečo dobré, ale nič z toho, čo mám po ruke, asi prejdem na anglické knihy .D Nevyčítaj si, že si sa veciam viac nevenovala, život predsa len nie je o tom stále na niečom pracovať, ale posúvať sa ďalej na základe životných skúseností. Týmto článkom si ma namotivovala, mám chuť sa niečo učiť (ale nechce sa :D), ale desí ma tá predstava, že často, aj keď sa človek snaží, to nedotiahne vždy ďalej. Je množstvo ľudí, ktorý vedia grafiku, a neštudujú ju. Ja som pravý opak, ale viem, že graifku robiť nechcem. Každopádne, niekedy je fajn byť bez ľudí, ktorý ťa sťahujú dole, je to uvoľňujúce, a človek nie je tak nervózny a vystresovaný. Aspoň tak som sa dávnejšie cítila. Treba sa obklopovať pozitívnými ľuďmi, ktorých, povedzme si pravdu, nie je veľa :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama