17. ledna

17. ledna 2015 v 20:58 | Elena Sainte |  Diary

Mám pocit, že víkend je strašně krátký. Nechci být ten člověk, co celý týden chodí do práce a víkend stráví nicneděláním. Proč žít takový život? Je to vůbec "žití"? Nutí mě to myslet na mé koníčky. Měla bych něco dělat. Číst, psát, kreslit, cvičit, fotit... Nebudu jako ti, co se v pátek večer posadí na gauč a vstanou z něj v pondělí ráno... :-) Takže jsem dneska dočetla knihu, udělala si biostrukturální analýzu podle knihy Klíč k sebepoznání od R. W. Schirma, zacvičila, uvařila si večeři a dívám se na seriál a sem tak kouknu z okna, kolik sněhu už napadlo. U nás chumelí tak moc, jak jsem neviděla už několik let. Ale jsou u nás 3 °C, takže to možná ani nevydrží.

Jak je u vás a co jste dnes dělaly? :-)

Snídaně: krupičná kaše, meruňky, čtvereček tmavé čokolády
svačina: sojový rohlík, uzený sýr
oběd: dušené filé, bramborová kaše, okurky
večeře: vegetariánský steak, bramborová kaše, domácí nakládaná zelenina
večeře II.: sýr se zeleninou
pohyb: Jillian: Shred it With Weights (5 kg)

 


Komentáře

1 Rezzy Rezzy | Web | 18. ledna 2015 v 9:57 | Reagovat

Díky za milý komentář, jsi moc hodná :) S tím vstáváním tě teda obdivuju. Já mám problém vstát brzy i když jdu spát už třeba v devět.
Taky nechci být člověk, co celý víkend prosedí na gauči u televize. Včera jsem byla na procházce s bráchou a pejskem a večer jsme s druhým bráchou hráli hru na počítači (pěkně mě vydrtil :D). Mám ráda, když třeba celá rodina hrajeme nějakou společenskou hru, tak snad si na to dneska najdeme čas :) Ale stejně u té televize taky trávím dost času, protože s mamkou sledujeme sport a fandíme :))

2 aurora-bella aurora-bella | Web | 20. ledna 2015 v 18:46 | Reagovat

Ahoj :-)
děkuji za komentář, je to přesně jak píšeš... uchovat si kus vnitřního dítěte je to nejdůležitější. Já třeba, protože mé dětství nebylo ideální, strašně toužím prožívat dětství svých dětí :-) možná trochu zmateně napsáno, ale právě s onou dětskou radostí.
Taky jsem si myslela, že si s dětmi počkám, ale praxe na novorozeneckém udělala docela svoje... zatím mít dítě nemůžu, nemělo by žádné zázemí... ale těším se, až ta doba přijde :-)
naši jsou už opravdu staroušci, takový dědeček s babičkou... co bych dala za to, kdyby byli trošku bohémští...
k tvému článku: je moc fajn, že tě práce baví... a že ti to tam utíká, já se pořád děsím, co přijde v létě. Snad nějakou práci seženu a hlavně snad odstátnicuju :-) Jídelníček ukázkový... já jsem na sebe poslední dobou hrozně naštvaná, že si nedokážu odříct sladkosti.
Hezký večer přeji...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama