Leden 2015

Thinspo 7

28. ledna 2015 v 7:48 | Elena Sainte |  Thinspirace


Váha

27. ledna 2015 v 6:08 | Elena Sainte |  Diary

25. ledna

25. ledna 2015 v 18:25 | Elena Sainte |  Diary

Ty víkendy rychle utíkají...

Včera jsem byla u té kamarádky, novopečené matky, byl to nezvyk ji vidět s dítětem. Ale pokecaly jsme. Snad si udrží psychické zdraví, ne jako některé matky, kterým po tom, co začnou kojit, klesne IQ na polovinu a nedokážou se bavit o ničem jiném než o posraných plenách. :-D

Včera jsem udělala v Lidlu velký nákup. Zdravé dobroty a kancelářské potřeby - lepítka, fixky, deník a skicák A3. Večer jsem rozkreslila obrázek. Udělala jsem si pak ještě přehled financí a mám pocit, že moc utrácím. Následující týden možná ještě půjdu do kina, protože jsem se na tom domluvila, ale musím víc šetřit. A budu si házet padesátikoruny do kasičky a nebudu na to sahat. :-) Ještě jsem založila firemní instagram, snad se uchytne.

Dnes jsem dočetla knihu a dlouho vybírala, kterou začnu číst zítra ve vlaku. Dnes už ne, dnes snad dokreslím obrázek. Už se těším na pátek. :-D

Snídaně: krupice s jahodami, čtvereček čokolády
oběd: marinované kuřecí prsíčko, bramborová kaše, domácí nakládané zelí
večeře: dva krajíce chleba, dvě vařená vejce


Dobré ráno!

23. ledna 2015 v 7:18 | Elena Sainte |  Diary

Dobré ránko!
Konečně pátek! :-)
Mám za sebou snídani - dvě míchaná vajíčka, dva plátky opečené šunky, dva plátky opečené veky, čerstvě (ručně :-/) vymačkaný pomerančový džus, latté - a těším se do práce a na večerní akci se starším bratrem a pár přáteli. :-)
Určitě si o víkendu zacvičím, a když se mi dneska podaří koupit něco kamarádce, která před týdnem porodila, stavím se za ní na chvíli. A musím dočíst jednu knihu a zkusím vytvořit pár log, která bych mohla použít v práci - končně se věnuji marketingu a ne tabulkám a ceníkům! :-)

Pěkný víkend!
Nelenošte. :-D


22. ledna

22. ledna 2015 v 20:30 | Elena Sainte |  DiaryDnešní jídlo naprosto neukázkové.
Snídaně v pohodě. K obědu jsem snědla jen chleba, takže mi teď v krabičce osychá paprika, kterou jsem si nachystala, a kterou sním až zítra, navíc jsem neměla svačinky. Večeř jsem měla h-l-a-d a musela se držet, abych nesnědla i talíř... Takže takhle ne...
Na zítra se opět pečlivě připravím. A večer si užiju na koncertě. :-)

Snídaně: pohankovo-ovesná kaše vařená ve vodě, mandarinka, čtvereček tmavé čokolády
oběd: dva menší krajíce chleba, 1/2 hermelínu Linie
večeře: rýže, surimi, domácí nakládané zelí


20. ledna

20. ledna 2015 v 20:23 | Elena Sainte |  Diary

Na dnešek jsem se úžasně vyspala.
Dlouho jsem se necítila tak v pohodě.

Ráno vstanu s předstihem, nasnídám se, namaluju se, vyžehlím si vlasy, nachystám si svačinu do práce, jdu na vlak, čtu knihu, jdu na tramvaj, jsem v práci, tam to uteče, jdu na tramvaj, jdu na vlak, čtu vhttp://shoppraha.jip-napoje.cz/editor/image/eshop_products/44116054_m.jpge vlaku, jdu domů, dám si večeři, osprchuju se, píšu si s kámoškou nebo přítelem, pustím si seriál, kreslím si v posteli, usnu.
Byla jsem tak v pohodě, že jsem cestou domů musela zavzpomínat na střední školu a trošku se tím potrápit. Byly to totiž tak úžasné roky, že na ně ráda i nerada vzpomínám. Často mám potřebu vzpomínat na dětství, a i když vím, že to není možné, dokola se sebe ptám, PROČ to sakra nejde vzít zpátky.
Probudit se a mít čtrnáct let. Nebavit se s lidma, kteří mě tahali dolů a radši se věnovat svým zájmům.
Protože dnes (!!!) nemám ani jednoho z tehdejších takzvaných přátel a hraju jen sama za sebe. Kdybych na sobě tehdy pracovala a věnovala se třeba víc kresbě a grafice nebo jazykům, byla bych dnes jinde.
Teď se snažím to dohnat. Užívat si, ale nedělat kraviny, kterými bych ublížila nejen sobě, ale i lidem v okolí, pracovat na sobě, přemýšlet nad sebou, nepřežívat, něco zažít, stále se něco učit, nestát na místě a nestagnovat, nebýt přítěží, být šťastná. Tohle je asi život a uvědomuji si ty hodnoty až poslední dobou...

Snídaně: cereálie Nestlé Fitnes jogurtové, mléko, latté
svačina: 1/2 mrkve
oběd: sojová bageta, Patifu rajčata a olivy (tofu paštika), paprika, ředkvičky
svačina: 1/2 mrkve
večeře: vegetariánská "svíčková", karlovarský knedlík 3 ks19. ledna

19. ledna 2015 v 20:53 | Elena Sainte |  Diary

Musím se narovinu přiznat, že sobotní workout mi odstavil nohy. :-D To je hrůza. Kdysi jsem odcvičila Jillian lusknutím prstu. Od září jsem pravidelně necvičila. Jak zase začnu, brzo se do toho dostanu. Zítra už se snad posadím na záchod normálně. :-D
Ve čtvrtek jdu s šéfkou na pracovní schůzku. Těším se a jsem zvědavá. Dneska jsem měla dobrou práci. Zabrala mi celou pracovní dobu a den mi rychle uběhl. :-)
A začala jsem číst novou knihu. Jsem z ní nadšená.
Život je někdy fajn. :-)

Snídaně: celozrnná palačinka, čtvereček tmavé čokolády, banán
svačina: Ovofit, hrst, dobrého z ovsa, mandarinka
oběd: 3/4 francouzské bagety, lososová pomazánka
večeře: suši


Thinspo 6

19. ledna 2015 v 7:10 | Elena Sainte |  Thinspirace18. ledna

18. ledna 2015 v 18:31 | Elena Sainte |  Diary

Jsem HAPPY!
Ráno jsem se vážila a zjistila, že jsem přes Vánoce nic nepřibrala, i když jsem si docela dopřávala. :-D Ještě jsem měla o pár gramů méně, ale to se nepočítá. :-D Dostala jsem se ze spárů své životně nejvyšší váhy a kdo ví - když zase začnu jíst rozumně, možná to půjde dolů snadno. Dodalo mi to pocit, že dokážu, co jen budu chtít, když se budu snažit.

Zítra jdeme s přítelem na večeři - na suši. Těším se. ♥

Snídaně: dvě volská oka, sojový rohlík, rajče
oběd: celozrnné špagety, sojové kostky, brokolice se sýrem
svačina: dva křehké plátky zapečené se sýrem, rajče
večeře: segedínský guláš


ANKETA - Vaříte si zvlášť?

18. ledna 2015 v 13:04 | Elena Sainte