Test PPP

19. listopadu 2014 v 12:36 | Elena Sainte |  Diary
Test poruch příjmu potravy byl svého času na hubnoucích blozích hodně oblíbený. Náhodou jsem na něj narazila při brouzdání po internetu a po letech si ho udělala. Škoda že si nepamatuji tehdejší výsledky, ty dnešní mě překvapily. Osobně si myslím, že odpovědi na otázky nejsou dobře zvolené, proto mi i vyšel negativní vztah k sobě samé, přestože se mám doopravdy ráda a vědomě si neubližuju. Jenže když vím, že prostě mám vysokou nadváhu, tak na otázku, zda mám velké břicho a zda jsem nespokojená s tvarem své postavy, musím odpovědět popravdě - ano, ale nemyslím tím, že bych kvůli tomu byla nejradši týden o vodě.


Svůj test si můžete udělat ZDE.
Budu ráda, když mi k němu napíšete svůj názor a případně se podělíte o výsledky. :-)

Moje výsledky:

Myslíte si, že nyní netrpíte poruchou příjmu potravy.
Váš odhad se s výsledkem testu neshoduje.

1. Váš vztah k sobě je nejistý, zřejmě trpíte obavami z toho, jestli vypadáte dobře. Nejistota a sebekritika může vézt k pocitu nespokojenosti se sebou a potřebě to změnit. To může být rizikovým faktorem pro vznik poruchy příjmu potravy.
2. Způsob zacházení s jídlem - kontrola jídelníčku, omezování se v jídle a vnímání své hmotnosti není zcela v pořádku a může být rizikové pro vnik mentální anorexie
3. Zdá se, ža svým zacházením s jídlem nyní neriskujete vznik bulimie.
4. Pravděpodobně netrpíte sklonem se přejídat a vaše chování není rizikem pro rozvoj záchvatovitého přejídání či bulimie.
5. Zřejmě netrpíte na depresivní nálady, které by zvyšovaly riziko rozvoje poruchy příjmu potravy.
6. Vaše potřeba dělat věci dobře a vaše ctižádost se zdá být přiměřená a nemusí být riziková pro rozvoj poruchy příjmu potravy.
7. Vaše obecné znalosti o tématu poruch příjmu potravy jsou velmi dobré.

1 negativní vztah k sobě, k jídlu
71%
2 mentální anorexie
36%
3 bulimie
0%
4 záchvatovité přejídání
36%
5 deprese
23%
6 perfekcionismus
33%
7 nedostatek informací
0%
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama