17. listopadu

17. listopadu 2014 v 19:01 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: palačinka (mléko, celozrnná mouka, 45 g vajíčko), 5 g čtvereček hořké čokolády, 100 g banán
oběd: tofu špízy (75 g tofu, velké rajče, dvě malé cibulky), 25 g polníček, tzatziky (80 g bílý jogurt, česnek, 20 g okurka)
svačina: Activia sladká bílá
večeře: vegetariánská "svíčková" omáčka, domácí bram. knedlík
navíc: NIC
pití: 800 ml zelený čaj, 400 ml bylinkový čaj, 800 ml ovocný čaj, 500 ml voda s medem a jablečným octem


Jak jsem od konce června doma, tak jsem ztracená ve dnech. Vůbec jsem netušila, že je dneska (už!) 17. listopad, tedy státní svátek a ráno burcovala všechny, že zaspali do práce. :-D

Chybí mi řád, pravidelnost, dny v týdnu mi splynuly a rozpíjí se. Těším se na práci, na zaměstnání mozku. Jen se sebou musím něco udělat, protože jsem stejná jako na škole - nechávám všechno na poslední chvíli. 1. listopadu jsem dostala za úkol se podívat na všechny e-shopy firmy a na podmínky na Allegru a ebayi (které bych časem mohla mít pod palcem já). Samozřejmě jsem se na to vykašlala. :-D Takže jsem začala až dneska. Ta práce bude skvělá, vím to, ale musím pro to i něco udělat. Že jsem uspěla na pohovoru (svém druhém) je sice úspěch, ale nic nezaručuje.

Taky jsem si připravila sešitek, kam si chci zapisovat příjmy a výdaje. Nechci na konci měíce zjistit, že mi z výplaty nic nezbylo, chci mít trochu kontrolu a vědět, za co nejvíc uvalím. :-)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama