13. listopadu

13. listopadu 2014 v 17:08 | Elena Sainte |  Diary

Snídaně: 200 g krupicová kaše, 65 g jablka, skořice, 7 g drcených kešu, 3 g másla
Oběd: 90 g kuřecí stehno, 80 g rýže, 15 g polníček, 8 g sladká chilli omáčka
Svačina: 80g chleba, 15 g Rama nadýchaná, 35 g hermelín, 135 g jablko
Večeře: 200 ml domácí rajská omáčka, 4 masové kuličky
II. večeře: dva plátky šunky
Pití: latté, 400 ml bylinkový čaj, 1200 ml zeleného čaje, 400 ml ovocného čaje
Pohyb: 30 min kickbox
Navíc: NIC


Snažím se jíst menší porce v průběhu celého dne. Asi od půlky srpna jsem jedla tři větší porce za den, ale myslím, že mi to nevyhovovalo. Vrátím se k osvědčeným čtyřem/pěti menším porcím. Vzhledem k tomu, že vstávám mezi sedmou a osmou ranní a obědvám o půl 12, ve dvanáct, nemám dopolední svačinku.
Až mi začne práce, bude to asi nějakou dobu stejně, protože bych měla chodit až na devátou nebo desátou. Upřímně bych radši pracovala třeba od šesti, sedmi a končila dříve. Ale zase když budu bydlet s přítelem, on odejde do práce na tu osmou, devátou, tak si možná budu moci třeba zacvičit. V sedm večer na to už nebudu mít soukromí a ani chuť.
No jsem zvědavá, jak můj krok do dospělého života bude probíhat.

Večeřela jsem dnes dost brzo, byla to vlastně jen chuť na domácí rajskou z rajčat. Jestli budu mít kolem sedmé hlad, dám si syrovátku nebo kus sýra se zeleninou (případně dopíšu), ale už velké jídlo neplánuji.

Těším se na vlastní příjem - vlastní potraviny. Co si nekoupím, to nebudu mít, takže mě nebudou ohrožovat nezdravá jídla. :-D
Chtěla bych jíst více bio potravin a rostlinných bílkovin (tofu, tempeh, seitan, robi). Upřímně je mi jedno, jestli to můj přítel bude jíst nebo ne, nejsem jeho matka a nějak se nechystám mu vyvařovat a obskakovat ho (samozřejmě mu uvařím kafe a pomůžu, kde bude potřeba, ale neplánuji all-inclusive, budu mít dost vlastních starostí). Říkala jsem mu, ať s tím moc nepočítá, že spolu můžeme vařit, ale on ví, že jím tyhle věci a nijak neprotestoval, je soběstačný, za to ho zbožňuju. Nicméně třeba to nakonec dopadne úplně jinak. :-) (Mě jen děsí představa hospodyňky, jinak ho miluju, je to vůči mě nejchápavější partner, co jsem kdy měla, takže mu nějaký ten zdravý koláč upeču! :-D)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama