12. listopadu

12. listopadu 2014 v 19:36 | Elena Sainte |  Diary

Před snídaní: lžička jablečného octa, 350 ml vody
Snídaně: 50 g celozrnná bageta, 37 g míchané vejce (1 ks) na oliv. oleji, 25 g šunka, 22 g polníček
Oběd: 100 g dušená ryba, 50 g brambor, 20 g polníček, 20 g okurka, 10 g hořčice, 1 g křen
Svačina: 50 g celozrnná bageta, 24 g Gervais Natur, 37 g šunka, 40 g Eidam 30 %, 45 g rajče, 7 g polníček
Večeře: stehno v křupavém těstíčku, rýže, domácí zavařená řepa
Pití: 2x latté, 750 ml voda, ovocný čaj 800 ml, zelený čaj, 1200 ml
Pohyb: 30 minut cvičení na gymnastickém míči
Navíc: NIC ♥


Dnes jsem cvičila podle knihy Ellie Herman - Pilates cvičení na míči. Držela jsem se jen cviků pro začátečníky a mírně pokročilé, i tak jsem se lehce zpotila. Začala jsem aerobním cvičením (pérováním) a posilovala postupně různé části těla. Nakonec jsem se i protáhla. Ani jsem nevěřila, že mi to trvalo krátce přes půl hodinku. Byla to zábava. Pilates mě baví a přijde vhod, když nemáte (jako dneska já) náladu na dynamičtější cvičení.

Včera jsem měla opravdu takovou malou krizi, ale nářek a lítost nic nezmění. Ráno jsem vstala s odhodláním dodržet zdravý jídelníček a jít si večer lehnout spokojená a pyšná sama na sebe - povedlo se.
Je potřeba si uvědomit, že hubnutí chce čas. Když jsem před třemi lety shodila svých 15 kilogramů, také to nebylo za pár dní. Ani za pár týdnů. Byly to měsíce učení se, co je pro mé tělo nejlepší. Dnešním jídelníčkem jsem najela do starých kolejí. Žádné chutě na smažené ani sladké. Když se jí dostatečně, nic takového prostě není. Takhle mi to vyhovuje.

Chybí mi tady na blogu moje kolegyně z let 2010/2012 - LamyLucy, Marcheline, Little-A, Miss Loopsy, Dem, Anabelle... Holky, se kterými jsem si ráda psala a ráda četla jejich články. Holky, které se do toho zakously a nevzdaly se po malém neúspěchu, které podpořily. Teď pociťuji, jak je blogové kamarádství pomíjivé. I když máte pocit, jak si rozumíte a jste si blízké, najednou pár z nich zruší blog, vy na něj nemáte chvíli čas nebo ho zrušíte taky (jako já, když jsem najednou přestala mít chuť blogovat) a kontakty se vytratí a časem jsou z nich jen jména, virtuální existence.

Ááále pokračuju. Dnešní den mě namotivoval a těším se na zítřek. Jak se daří vám? :-)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama