Grand opening se nekonalo aneb Přišly do toho jiné věci

27. října 2014 v 6:16 | Elena Sainte |  Diary
S velkým haló (hlavně v sobě samé) jsem založila nový blog a vztekala se nad jeho pozadím a vzhledem. To jsem ještě nevěděla, jaké změny u mě nastanou. Telefonát z místa, na které jsem posílala životopis s tím, že je to zase jen poslaný životopis a nic z toho nebude.

No volala mi majitelka firmy, aby si ujasnila nějaké věci v mém CV a den na to si mě pozvala na pohovor, který byl hned den na to, takže příprava nula nic. Brýle mi jistila izolepa, zmokla jsem, ztrapnila jsem se u business english, kterou neovládám. Řekla jsem si, že na to kašlu, děj se, co se dít má. Ale oni mě nakonec vybrali! To pro mě znamenalo myšlenku velkého stěhování, tedy i stresu a depky a nákup peřiny k příteli.

Depka mě přešla až včera, kdy jsem si uvědomila, že u přítele budu vlastně jen přespávat a stejně mít své "doma" tam, kde je již 23. rokem. Spousta jiných by brala bydlení s přítelem všemi dseseti. Možná i já, kdyby neměl smradlavého spolubydlícího a tramvají to do mé budoucí práce nebyla půlhodina, která mě stejně vyjde i vlakem (uvažuji o IN kartě).

Dnes jedu na kafe s paní šéfovou dohodnout nástup a jiné věci. Jsem zvědavá.

 


Komentáře

1 silluety silluety | Web | 29. října 2014 v 15:55 | Reagovat

Snad to dopadlo dobře to 'kafe' :DD
super blog máš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama