Další blog o hubnutí

20. října 2014 v 20:31 | Elena Sainte |  Diary
Vítám vás na mém novém blogu.

Nový blog, čistý štít.
Dlouho jsem neblogovala o hubnutí. Ne otevřeně. Už jsem měla několik hubnoucích blogů. Teď to konečně vím. Nedařilo se mi, protože jsem pořád bečela nad minulostí a chtěla se k ní vracet a opakovat ji. Blbost. Život jde dál.

Plánuji přidávat jídelníčky. Nabrala jsem opravdu dost kil, ani nevím jak. Nepřejídám se a do září jsem pravidelně cvičila. Pak jsem byla nemocná a pak se přidaly nějaké potíže. Fyzička mi určitě pěkně klesla, ale zase pomalu začnu.

Dlouho u mě převažovala rostlinná strava, vážně uvažuji, že se k ní vrátím. Koneckonců teď vařím zase o něco lépe. Moje střeva by to pravděpodobně dost ocenila. Nicméně k 100% vegetariánství se zatím obracet nehodlám.

Nebudu si nyní dávat žádný velký cíl, i když ve výsledku opravdu velký je. Tentokrát budu postupovat po malých krůčcích. Jak to dopadne a jak dlouho mi blog vydrží, zatím nevím. Ale jedno je jisté - zatím jsem se nevzdala a tenhle blog je toho důkazem. Díky předem za jakoukoliv podporu - ode mě se jí také dočkáte, budete-li chtít.

Pěkný zbytek večera a úspěšný start do dalšího dne přeje
Elena Sainte

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama